• 28 maja 2024

Bielizna chłonna dla mężczyzn – pewność na co dzień

mężczyzna trzymający się za spodnie

Utrata kontroli nad pęcherzem to zjawisko, z którym zmaga się wiele osób, także mężczyzn. Jego skutkiem jest mimowolne oddawanie moczu, do którego może dojść w każdej sytuacji. W zależności od stopnia zaawansowania dolegliwości moczu oddawanego poza świadomością może być niewiele lub może dochodzić do niemal całkowitego opróżnienia pęcherza. O ile zapewnienie bezpieczeństwa przed przeciekaniem w pierwszym przypadku jest stosunkowo łatwe, o tyle w drugim wymaga zastosowania specjalistycznych produktów chłonnych.

TENA Men – nie daj się zaskoczyć

U osób cierpiących na NTM do niekontrolowanego wycieku moczu może dojść dosłownie w każdej sytuacji. Zdarza się, że na skutek znacznego osłabienia siły mięśni dna miednicy do jego mimowolnego oddania może dojść podczas tak rutynowych czynności jak kasłanie czy kichanie. Popuszczaniu moczu sprzyja także wysiłek fizyczny. W zależności od stopnia nasilenia objawów ilość oddawanego w ten sposób moczu może być różna. Przy tzw. kropelkowym moczu, jak sama nazwa wskazuje, jest go niewiele, jednak przy bardziej zaawansowanej dolegliwości u chorego może dochodzić do niemal całkowitego opróżnienia pęcherza, odbywającego się poza jego kontrolą.

Choć każdy z rodzajów NTM wymaga zastosowania właściwego zabezpieczenia, zdecydowanie więcej uwagi jego doborowi trzeba poświęcić w drugim przypadku, gdzie ryzyko przeciekania jest dużo większe. Na szczęście w linii specjalistycznych chłonnych produktów TENA Men znalazły się środki higieniczne, które sprawdzą się w każdej z tych przykrych sytuacji.

Nietrzymanie moczu nie musi być straszne!

TENA Men to linia środków higienicznych przeznaczona dla osób zmagających się z problemem nietrzymania moczu. Oprócz wkładek dla mężczyzn, zabezpieczających przed przeciekaniem w kropelkowym nietrzymaniu moczu, znalazła się w niej również bielizna chłonna, absorbująca większe ilości moczu. To rozwiązanie idealne dla mężczyzn, którzy pomimo utraty kontroli nad pęcherzem nie chcą rezygnować z dotychczas podejmowanych aktywności.

Podobnie jak wkładki, bielizna chłonna została wykonana z materiałów najwyższej jakości, które pozostają delikatne podczas kontaktu ze skórą. Z powodzeniem może zastąpić tradycyjną bieliznę. Przyjemna w dotyku, zapewnia pełną swobodę ruchów, nie powodując otarć, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki systemowi absorbującemu wilgoć doskonale radzi sobie ze zwiększoną ilością moczu, pozostawiając suchą skórę i chroniąc przed przeciekaniem.

Chłonna bielizna niweluje również nieprzyjemne zapachy, gwarantując świeżość na co dzień. Jej kształt został zaprojektowany w taki sposób, by jak najlepiej dopasowywać się do męskiego ciała i jeszcze lepiej chronić ubrania przed przeciekaniem. Dzięki temu bielizna pozostaje na swoim miejscu nawet podczas zwiększonego ruchu i podejmowania aktywności, gwarantując pełne bezpieczeństwo. Aby właściwie dopasować jej rozmiar, a tym samym zagwarantować jeszcze większą skuteczność, bieliznę chłonną można przetestować, korzystając z darmowych próbek dostępnych na stronie www.tena.pl.

Artykuł partnera

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować