• 28 maja 2024

Nailfluencer - bądź jak gwiazda Internetu!

Nailfluencer

Przed nami najgorętsze miesiące w roku – czas zabawy, relaksu i inspirujących podróży. W końcu można porzucić grube ubrania i schować je głęboko w szafie na najbliższe miesiące. Lato to też czas, podczas którego warto poeksperymentować ze swoim stylem, nadając mu świeżości.

Letni styl

Letnia kreacja to nie tylko lekka odzież wierzchnia, ale również makijaż oraz… manicure. Jeśli chodzi o stylizację paznokci możliwości są praktycznie nieograniczone, a ilość dostępnych na rynku produktów, z wszystkimi ich właściwościami i odcieniami, pozwala na stworzenie niepowtarzalnego i oryginalnego looku. Różnorodność dostępnych lakierów hybrydowych potrafi jednak przysporzyć niemałego bólu głowy. Ich niezliczona liczba sprawia, że pojawia się pytanie – co wybrać? Postaramy się odpowiedzieć na nie w możliwie najprostszy sposób.

Wysoka jakość – piękna stylizacja paznokci na długie tygodnie

Najważniejsze, aby wybrać produkt najwyższej jakości. Dzięki temu nasza stylizacja będzie prezentowała się niezwykle efektownie przez długi czas, a przy tym nie obciąży naszych paznokci. Zatem genialny wygląd jak najbardziej, ale z poszanowaniem dla zdrowia.

Jak znaleźć taki produkt? Decydując się na uznaną markę, która przed wystawieniem lakierów na sklepowe półki przeprowadza rygorystyczne testy jakości. Takimi praktykami może pochwalić się m.in. Indigo Nails, które niedawno wypuściło nową, autorską kolekcję o nazwie Nailfluencer - https://www.indigo-nails.com/pl,nailfluencer-collection.html.

Lakiery hybrydowe inspirowane światem influencerów

Paznokcie hybrydowe Nailfluencer to inspiracja światem Internetu, który stwarza ogromne możliwości dla każdego podpiętego do sieci. Rosnące zasięgi, niezliczona liczba lajków, niezwykła popularność -  to magiczny świat influencerów. Tworząc nową kolekcję, Indigo Nails zebrało najpopularniejsze osobowości z branży fashion oraz beauty, czego rezultatem są lakiery hybrydowe Nailfluencer dostępne w 10 niezwykle kobiecych odcieniach różu i fioletu - https://www.youtube.com/watch?v=qfSTKLXAbZc.

Czym charakteryzują się hybrydy od Indigo? Najważniejsze właściwości to:

  • ponadprzeciętna przyczepność do płytki paznokcia;
  • średnio-gęsta konsystencja niezostawiająca smug i zalanych skórek;
  • szybki czas utwardzania, który nie przekracza 20 sekund;
  • uniwersalność pozwalająca na tworzenie różnych efektów (Syrenka, Holo, Metal Manix);
  • brak odprysków;
  • bezpieczeństwo dla zdrowia.

Pragniesz wyglądać jak gwiazda? Koniecznie sprawdź wyjątkową kolekcje lakierów hybrydowych Nailfluencer.

Materiał partnera zewnętrznego

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Psychoterapia online dla DDA

Osoby z syndromem DDA, czyli Dorosłe Dzieci Alkoholików, to znaczy odsetek pacjentów zgłaszających się pomoc...