• 25 czerwca 2024

Oczyszczanie, demakijaż, matowienie – płyn micelarny 3w1 dla skóry tłustej

demakijaż

Błyszczenie, wypryski, niedoskonałości… jeśli zmagasz się z problemami typowymi dla cery tłustej, to Płyn Micelarny 3w1 Garnier Czysta Skóra jest wprost stworzony dla ciebie! Dowiedz się, jak działa i na czym polega jego niezwykła moc.

Płyn micelarny 3w1, czyli trzy niezwykłe działania

Garnier stworzył niezwykłą linię płynów micelarnych 3w1. Każdy z kosmetyków ma trzy wyjątkowe właściwości, które idealnie odpowiadają na potrzeby skóry, dla których są dedykowane. Dzięki temu możesz znaleźć kosmetyk idealny dla ciebie!

Płyn micelarny 3w1 do cery tłustej także ma trzy wyjątkowe właściwości. Po pierwsze oczyszczanie, czyli usuwanie wszystkich zanieczyszczeń, nawet tych znajdujących się w porach. Po drugie – demakijaż, skuteczny sposób na szybkie i bezbolesne usuwanie resztek make-upu. I po trzecie: matowienie. Najważniejszy czynnik dla osób, które zmagają się z problemami skóry tłustej.

Oczyszczanie skóry tłustej

Oczyszczanie to najważniejszy element każdej pielęgnacji. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile w ciągu dnia zbieramy zanieczyszczeń na twarzy. Miejski kurz, dym, niewidoczne gołym okiem pyłki – to przykleja się do naszej skóry i razem z wydzielającym się sebum zaczyna jej szkodzić.

Płyn micelarny 3w1 pomaga usunąć te wszystkie zanieczyszczenia i to jednym ruchem! Bez zbędnego pocierania, po prostu przyciąga je jak magnes i pomaga się ich pozbyć. Dla cery tłustej ma to niezwykle ważne znaczenie – zanieczyszczenia bardzo często są przyczyną powstawania niedoskonałości, do których cera przetłuszczająca się ma największe skłonności.

Oczyszczanie, demakijaż, matowienie – płyn micelarny 3w1 dla skóry tłustej

Demakijaż cery tłustej

Płyn micelarny 3w1 to w zasadzie kosmetyk przeznaczony do demakijażu. Wspaniale radzi sobie z tym zadaniem, usuwając nie tylko podkład czy puder, ale świetnie rozprawiając się także z trudniejszymi kosmetykami. Usuwa kredki i tusze, świetnie poradzi sobie ze szminką.

Jedną z największych zalet płynu micelarnego 3w1 jest jego uniwersalność. To tylko jeden kosmetyk, ale pozbędziesz się za jego pomocą makijażu twarzy, oczu i ust. I to w jednym, prostym geście, bez pocierania!

Płyn micelarny: matowienie cery tłustej

Płyn micelarny ma lekkie działanie tonizujące. Nie zawiera alkoholu ani parabenów, zatem usuwanie nadmiaru sebum jest tutaj jak najbardziej bezpieczne i delikatne. A co najważniejsze: trwałe! Płyn micelarny 3w1 od Garnier wspaniale matowi twarz.

Na dodatek lekko nawilża, co pomaga zachować odpowiednią równowagę hydrolipidową. To sprawia, że tkanka jest w lepszym stanie, bardziej przyjemna w dotyku, gładka i miękka. Wyprowadzenie skóry twarzy do idealnej kondycji to żmudny i długotrwały proces, ale z tym kosmetykiem może ci się to udać. Warto go zastosować, by mocno ograniczyć niedogodności związane z problemami cery tłustej.

 


Materiał zewnętrzny

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Psychoterapia online dla DDA

Osoby z syndromem DDA, czyli Dorosłe Dzieci Alkoholików, to znaczy odsetek pacjentów zgłaszających się pomoc...