• 25 kwietnia 2024

Królowe życia - bohaterowie

fot.styl.fm

Królowe życia to jeden z najbardziej popularnych programów rozrywkowych emitowany przez TTV. Bohaterowie różnią się od siebie diametralnie, jest jednak coś, co ich łączy - wszyscy odnieśli sukces, który umożliwił im prowadzenie życia na ponadprzeciętnym poziomie. Nie muszą gotować, stać ich na drogie gadżety i zagraniczne wycieczki. Mają jednak problemy typowe dla zwykłych ludzi, choć niektóre z nich mogą wydawać się śmieszne. Każdy odcinek przedstawia nowe porcje przygód i zmagań z rzeczywistością poszczególnych królowych życia.

Królowe życia - bohaterowie

Dagmara Kaźmierska - to z pewnością postać, która wzbudza najwięcej kontrowersji. Królowa w przeszłości została skazana za sutenerstwo i odbyła kilkuletnią karę odsiadki w więzieniu. Po wyjściu próbowała różnych biznesów. Prowadziła własną dyskotekę, salon fryzjerski oraz butik z ekskluzywną odzieżą. Wolne chwile Dagmara spędza z przyjaciółmi - Edzią i Jackiem. Ta trójka to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Nie brakuje im szalonych pomysłów, często zachowują się jak dzieci, ale to właśnie za to widzowie tak bardzo ich polubili. Królowa ma syna Conana, którego kocha ponad życie. Mimo że jest on już pełnoletni, Dagmara zawsze ma na niego oko i nie chce wypuścić go spod swoich skrzydeł.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn - to zdecydowanie najbardziej barwna para w Królowych życia, która w każdym odcinku dostarcza widzom mnóstwo emocji. Niedawno w ich związku pojawił się poważny kryzys, który doprowadził do rozstania. Na szczęście bohaterowie pogodzili się i ponownie tworzą udany związek przepełniony miłością i czułością. Rafał i Gabriel są partnerami nie tylko w życiu, ale i w pracy. Zajmują się projektowaniem futer. Po podbiciu spokojnego Głogowa postanowili wypłynąć na szerokie wody i otworzyli własne atelier w Warszawie.

Izabela Macudzińska - wzbudziła ogromną sympatię wśród widzów. Na co dzień jest mamą, żoną i bizneswoman. Razem z mężem prowadzą firmę, która z impetem wkracza w świat mody. Królowa jest osobą rodzinną i empatyczną, co nie przeszkadza jej w twardym stąpaniu po ziemi. Jest konsekwentna i ambitna, dzięki czemu z łatwością osiąga zamierzone cele.

Kasia - to bohaterka, która budzi niemałe kontrowersje. Na co dzień mieszka w Oławie. Jest bezkompromisowa i raczej nie obchodzi jej zdanie innych, chyba że mowa o jej nastoletniej córce lub mamie, które są dla królowej niezwykle ważne.Kasia zajmuje się modelingiem, dlatego bardzo dba o swoje ciało. Jest zwolenniczką operacji plastycznych, których miała już całkiem sporo. Na jedną z nich wybrała się do kliniki w Istambule.

Monika Chwajoł - prywatnie mam dwóch dziewczynek - 11-letniej Nicole i 8-letniej Michelle oraz żona. Zawodowo prowadzi prężnie rozwijającą się firmę transportową. Królowa jest kobietą z klasą, która wie, czego chce i dzielnie dąży do realizacji swoich planów.

Adriana - to uczestniczka, która pojawiła się w programie niedawno. Królowa mieszka we Wrocławiu, gdzie prowadzi swój butik. Ma dwóch synów, którzy mieszkają w Niemczech. Jej pasją są tatuaże, które obecnie pokrywają 95% jej ciała.

Przejdź do serwisu styl.fm i przeczytaj więcej o uczestnikach programu. 

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Nowoczesne i stylowe fryzury fade

W dzisiejszym artykule zanurzymy się w fascynujący świat fryzur fade. Ta niezwykle stylowa i nowoczesna fryzura...