• 28 maja 2024

10 rad, które przywrócą namiętność w Twoim związku

namiętność w związku

Udany seks buduje więź między partnerami i zdecydowanie pomaga scalić związek. Zdarza się, że kryzys w związku spodziewany jest wygaśnięciem namiętności lub rutyną w sypialni. W takim momencie warto zrobić wszystko, aby przywrócić dawne pożądanie. Poznaj 10 sposobów na podniesienie temperatury w łóżku.

Jak ubarwić swoje życie erotyczne?

W większości związków, zwłaszcza z długim stażem, prędzej czy później pojawiają się problemy w sypialni. Znika pasja i wkrada się rutyna. Temperatura spada, co skutkuje mniejszą ochotą na igraszki. To z kolei często staje się powodem konfliktów i kłótni w związku. A to już równia pohyła w kierunku kryzysu, a nawet rozstania. Zatem co zrobić, aby podnieść temperaturę w sypialni?

Seksowna bielizna

Erotyczna bielizna zawsze zdaje egzamin. Sprawia, ze kobieta czuje się pięknie i seksownie. Zdecydowanie dodaje pewności siebie, co mężczyzna od razu zawuaży. W zależności od preferencji, można wybrać fatntazyjne komplety (sprawdź: https://eroprezent.pl/seksowny-komplet), koronkowe haleczki czy odważne bodystocking. Wolisz niewinną biel czy ognistą czerwień? Wszystko zależy od Twojej wyobraźni oraz nastroju. Miłe zaskoczenie na twarzy Twojego faceta gwarantowane!

Nowe miejsca

Jedynym miejscem na uprawianie miłości wcale nie musi być sypialnia. Warto dać ponieść się chwili i kochać się w kuchni czy pod prysznicem. Warto zerwać z ograniczeniami i znaleźć w sobie odrobinę spontaniczności. Seks w dziewiczym otoczeniu przyrody? Czemu nie! Nowe miejsca na pewno urozmaicą życie erotyczne i wprowadzą nutę nowości. Całkiem nowe doznanie do obojga partnerów spowoduje podniecenie i motylki w brzuchu.

Afrodyzjaki

Kolacja przy świecach z pysznościami, które pobudzą Was do działania to niezawodny sposób na podniesienie temperatury w związku. Które produkty to naturalne afrodyzjaki? Przede wszystkim czekolada, owoce morza, ale także przyprawy i zioła, np. chilli. Produkty te podkręcają moc seksualną i pozytywnie wpłyną na pożądanie, ale zapewnią także smaczny posiłek.

Można zaopatrzyć się w gotowe afrodyzjaki, zazwyczaj w formie kropelek, które dodaje się do napoju. Są dyskretne i bardzo skuteczne.

Odgrywanie ról

Ciekawym pomysłem mogą okazać się przebieranki i zabawy w odgrywanie ról. Seksowna panna młoda, pokojówka czy diablica? Zaskocz swojego partnera nowym wyglądem w sypialni. Możesz także pokusić się o zakup nowych gadżetów do sypialni. Do sklepu warto wybrać się wspólnie. Taka wizyta sama w sobie może okazać się początkiem pobudzającego doświadczenia, które swój finał będzie miało w sypialni.

Zerwij z monotonią

Rutyna to wróg numer jeden każdego związku. Staraj się z nią zerwać. Wyjdź z propozycją randki, ubierz się ładnie, załóż szpilki i kokietuj partnera. Czekaj na spotkanie z taką niecierpliwością, jak to było na początku znajomości. Staraj sie przełamywać te same schematy, choćby jednym małym gestem. Daj partnerowi niespodziewanego buziaka, pogłaszcz czule po policzku, przytul się do niego.

Nowe pozycje

Koniec z tradycyjnym seksem pod kołdrą i przy zgaszonym świetle. Zacznij eksperymentować, aby poczuć doznania o jakich nie miałaś pojęcia. Jest wiele ciekawych i nowych pozycji, które skutecznie urozmaicą życie seksualne i podniosą temperaturę w sypialni. 

Liściki z podtekstem

Zaskocz partnera erotycznymi liścikami. Napisz na karteczkach coś pikantnego i włóż je do kieszeni spodni partnera, jego teczki czy do schowka. Każdy liściki z podtekstem przypomni mu o Tobie i nie pozwoli zapomnieć przez cały dzień! Po powrocie z pracy będzie tak spragniony seksu z Tobą, jak nigdy dotąd, więc bądź na to nastawiona!

Poranny seks

Wspólna pobudka może być zwieńczona porannym seksem. Taki początek dnia doda Wam obojgu energii i optymizmu na cały dzień. Pobudzenie z samego rana będzie przyjemnym zaskoczeniem dla Twojego partnera. 

Aby utrzymać wysoką temperaturę w związku, należy cały czas dbać o sferę intymną. Jednak musi na tym zależeć obojgu partnerom i oboje powinni podtrzymywać zainteresowanie sobą. Nawet po wielu latach cały czas można czuć się spełnionym w sypialni.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Nowoczesne i stylowe fryzury fade

W dzisiejszym artykule zanurzymy się w fascynujący świat fryzur fade. Ta niezwykle stylowa i nowoczesna fryzura...