• 28 maja 2024

Jak poradzić sobie z problemami ze wzwodem? Mamy 5 wskazówek

skulony mężczyzna

Niezwykle deprymujące, często wprawiające w zakłopotanie i obniżające poczucie męskości - problemy ze wzwodem dotyczą wielu facetów, w różnym wieku. Kłopoty z erekcją mogą pojawić się w każdym momencie. Czasem są wyłącznie krótkotrwałymi problemami, nierzadko niestety okazują się mieć chroniczny charakter. Jeśli za naszym problemem nie stoi ciężka choroba, możemy w pięciu prostych krokach pozbyć się problemu z potencją. Jak to zrobić? 

Od czego zacząć? Naturalne sposoby na erekcję 

Męskie problemy natury seksualnej nie są niczym nowym, niezwykłym czy spektakularnym. Były bowiem znane już od tysięcy lat - wówczas mężczyźni ratowali się afrodyzjakami, mieszankami ziół i owoców. Dziś również wiele preparatów wzmacniających erekcję bazuje na dobrze znanych produktach ziołowych. Nierzadko do specyfików dodawane są także składniki aktywne, poprawiające krążenie, wzmacniające libido czy odżywiające organizm mężczyzny. Od czego zatem zacząć walkę z problemem z prawidłowym wzwodem? Najlepiej od sprawdzenia naturalnych sposobów i znanych produktów. 

  1. Leki na erekcję. Na rynku dostępnych jest wiele produktów leczniczych, przeznaczonych dla mężczyzn. Większość z nich można kupić bez recepty, a zatem możliwe jest ich nabycie za pośrednictwem apteki online. W dyskretny i szybki sposób otrzymamy produkt, w skład którego może wchodzić wiele składników aktywnych, m.in. syldenafil. Wykazuje on pożądane działanie rozkurczowe, dzięki czemu prącie może zostać lepiej ukrwione podczas podniecenia. Jest to jeden z najszybszych i najpewniejszych sposobów na objawową walkę z kłopotami natury seksualnej u mężczyzn. 
  2. Suplementacja witaminami. Przyczyny braku erekcji mogą być spowodowane niedostateczną ilością witamin w organizmie. Wyjałowione ciało nie jest w stanie funkcjonować sprawnie, a zatem i tak wrażliwy narząd nie może podołać swojemu zadaniu. Kompleks witamin oraz minerałów z witaminą C, E, argininą, magnezem i cynkiem może wpłynąć na poprawienie ogólnej kondycji ciała, a co za tym idzie, wzmożenie prawidłowego wzwodu. 
  3. Naturalne afrodyzjaki. Mają za zadanie pobudzać zmysły, działać na pożądanie i na sferę seksualną człowieka. W wielu przypadkach mogą stanowić także skuteczny preparat podtrzymujący podniecenie. Afrodyzjaki takie jak owoce morza, przyprawy korzenne, truskawki, arbuzy tymczasowo usprawniają funkcjonowanie narządów płciowych. Pomagają "odblokować się" i czerpać przyjemność ze stosunku, co może przełożyć się na dłuższy wzwód. 
  4. Zielarskie napary. Herbatka z guaraną, napar z lukrecji, czy napój z dodatkiem miłorzębu to znane od setek lat sposoby na wzmocnienie potencji u facetów. Ziołolecznictwo zna także wiele innych specyfików, mogących wpływać na polepszenie się stanu potencji. Mowa tutaj o m.in. wierzbownicy czy buzdyganku naziemnym. 
  5. Sen i higiena życia. Mniejsza liczba wypalanych papierosów, większa ilość snu, ograniczanie alkoholu i innych używek, wzmożenie aktywności fizycznej - te wszystkie czynniki składają się na ogólny obraz zdrowego organizmu. Jeśli higiena życia jest nieprawidłowa, nie może dziwić zatem fakt występowania problemów z erekcją. Warto zatem zadbać o prawidłowy styl życia, mając na uwagę swoje zdrowie. 

Jeśli problem jest poważniejszy - nie bagatelizuj 

Może się zdarzyć, że problemy ze wzwodem spowodowane są różnymi jednostkami chorobowymi. Bywa również tak, że brak erekcji powiązany jest ze sferą psychiczną człowieka. Jeśli powyższe wskazówki nie dały zadowalającego efektu, warto skonsultować się z lekarzem. Problemu nie warto bagatelizować, gdyż męskość mamy tylko jedną. Bez wątpienia jednak zastosowanie się do pięciu powyższych wskazówek może przyczynić się do odzyskania wiary w siebie i uzyskania zadowalającego życia seksualnego. 

Źródło: Gdziepolek.pl, MaxiGra GO(https://www.gdziepolek.pl/produkty/93531/maxigra-go-tabletki-do-rozgryzania-i-zucia/apteki)

Artykuł sponsorowany

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Psychoterapia online dla DDA

Osoby z syndromem DDA, czyli Dorosłe Dzieci Alkoholików, to znaczy odsetek pacjentów zgłaszających się pomoc...