• 28 maja 2024

Ślub 2023 - najnowsze trendy

Moda ślubna zmienia się z roku na rok. Jest inspirowana znanymi serialami, filmami, ale też kształtowana przez aktualne wydarzenia. Lata pandemii wymusiły organizację przyjęć z krótką listą gości. Być może z początku trudno było się przestawić, jednak z czasem pary młode doceniły kameralne wesela. Sezon ślubny 2022 już trwa, wyprzedźmy więc trochę trendy i zobaczmy czego spodziewać się w sezonie ślubnym 2023!

Najmodniejsze kolory i dodatki

    Chyba wszyscy lubimy uroczystości ślubne, które wyglądają spójnie. Pokazuje to, że Para Młoda naprawdę dba o szczegóły i chce nas ugościć na najwyższym poziomie. W nadchodzącym sezonie odchodzi się od pstrokatych bukietów i jaskrawych, mocnych kolorów w nakryciach stołów. Króluje minimalizm i naturalne akcenty. Najbardziej popularne jest połączenie ponadczasowej bieli z wybranym przewodnim kolorem. Projektanci ślubni przewidują, że sezon 2023 będzie zdominowany przez odcienie toffi, terakoty oraz chłodnego błękitu. Do wszystkiego idealnie pasuje złoto lub srebro i naturalna zieleń wychylająca się z bukietów.

    Zawsze na topie pozostaje oryginalna papeteria do zaproszeń lub winietek. Do wyboru są różne faktury papieru, romantyczne czcionki i dodatki decoupage. Pamiętaj, że zaproszenia powinny być zgodne ze stylem wesela. Wprowadzą one gości w klimat tego wyczekiwanego dnia.

Postaw na minimalizm

    W kwestii ubioru Pary Młodej najmodniejsze są minimalistyczne kreacje. Suknie z tysiącem falbanek i koronek przez kilka najbliższych sezonów będą odpoczywać w szafie. Gładkie satynowe suknie na cienkich ramiączkach i o delikatnie dopasowanym kroju, na modłę francuską, właśnie wchodzą na wybieg. Panna Młoda i druhny pięknie dopełnią swoje kreacje krótkimi bukietami, w których dominuje jeden kolor lub kilka podobnych odcieni i naturalna zieleń. Planer ślubny Make it easy pomoże ci dopracować wygląd Pary Młodej i najbliższych osób jak świadkowie czy druhny. To nie jedyna jego funkcja. Z tym planerem zaplanujesz ślub i wesele od deski do deski, a przy tym nie wyjdziesz poza budżet!

Komfort Pary Młodej i ich Gości

    Pandemia nauczyła nas, aby zwracać większą uwagę na zdrowie i dobre samopoczucie. Nie chcemy też oczywiście narażać gości weselnych na przebywanie zbyt długo w dużej grupie. Niektóre osoby odwykły od tłumów i porzebują odpoczynku w samotności. W salach i domach weselnych coraz częściej stawia się na organizację stref wypoczynkowych, gdzie na chwilę można pobyć w samotności lub mniejszej grupie i odpocząć od ferworu zabawy. Ze stref bardzo chętnie skorzystają starsi członkowie rodziny lub rodzice z małymi dziećmi. W plannerze ślubnym Make it Easy możesz zapisać całą listę pytań do menadżera sali. Być może pytanie o strefę wypoczynkową również się tam znajdzie.

Powracające klasyki

    Marzy wam się ślub jak na starych filmach? Ceremonia na świeżym powietrzu, kroczenie po rozsypanych płatkach kwiatów, wesele w ogrodowej altanie, koktajlowe party przed rozpoczęciem oficjalnej części wesela? Te wszystkie trendy wracają do nas, a raczej przychodzą z zachodu. W dzisiejszych czasach łatwiej jest dostosować ślub i wesele pod własne gusta, a nie do końca trzymać się tradycji rodzinnej. W końcu to Wasz szczególny dzień.

    Aby go upamiętnić, wypełnijcie swoimi wspomnieniami albumy na zdjęcia wklejane Make it Easy. Wracamy do klasyki, a więc coraz popularniejsze stają się znowu czarno-białe zdjęcia. Możecie skorzystać ze zdjęć od fotografa, ale też zrobić własne starym aparatem. Wywoływanie zdjęć to również wiele radości i ponownego przeżywania.

Artykuł partnera

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Nowoczesne i stylowe fryzury fade

W dzisiejszym artykule zanurzymy się w fascynujący świat fryzur fade. Ta niezwykle stylowa i nowoczesna fryzura...