• 28 maja 2024

Lifting w kremie – jak zachować młodą skórę przez wiele lat?

Lifting w kremie – jak zachować młodą skórę przez wiele lat?

Zmarszczki są zmorą przede wszystkim pań. Głębokie bruzdy zdradzają wiek i pokazują upływ czasu. Dlatego powstał Revitalift krem, który umożliwia posiadanie pięknej i gładkiej skóry przez długi czas.

Zmarszczki to utrapienie każdego człowieka. Panowie z reguły przejmują się nimi nieco mniej aniżeli panie, które dokonują wszelkich starań, by jak najdłużej zachować swoją młodość. Sposobów na wizualne zatrzymanie czasu jest sporo, aczkolwiek nie wszystkie są skuteczne. Nie każdy chce się poddawać kosztownym i często ryzykownym operacjom bądź zabiegom medycyny estetycznej. Dla osób szukających doskonałych i całkowicie bezpiecznych sposobów na piękną i gładką skórę przez długie lata proponujemy Revitalift krem. Ten niewinny – wydawałoby się – kosmetyk potrafi zdziałać cuda z każdą cerą.

Revitalift – krem do zadań specjalnych

Eksperci firmy L’Oreal Paris przez długi czas szukali idealnej receptury na kosmetyk, który pomoże zwalczyć uporczywe zmarszczki i skutecznie zahamować bądź maksymalnie zminimalizować proces starzenia się skóry. Dzięki odpowiednim technologiom i doskonale skomponowanej recepturze powstał Revitalift krem anti-age Laser x3. Kosmetyk ten zawiera wysokie stężenie składników aktywnych i ma potrójne działanie anti-age. To wszystko sprawia, że doskonale redukuje zmarszczki, zagęszcza skórę oraz modeluje kontur twarzy. Niewątpliwym atutem jest też to, że pierwsze efekty kuracji można zauważyć już po dwóch tygodniach regularnego stosowania.

Co ciekawe, krem Revitalift anti-age Laser x3 jest tym skuteczniejszy, im dłużej się go stosuje. Jest to niewątpliwie rzadkość, jeśli chodzi o kosmetyki. Kosmetyk dostępny jest w dwóch wariantach: "dzień intensywna regeneracja" oraz "noc intensywna regeneracja".

Krem Revitalift – serum przeciw przebarwieniom

Bardzo często skóra skłonna do zmarszczek jest też podatna na różnego rodzaju przebarwienia, które nie wyglądają zbyt estetycznie. Wówczas pomocny będzie krem oferowany przez L’Oreal Paris z serii Revitalift – serum przeciw przebarwieniom. Zaawansowana formuła z kwasem hialuronowym oraz opatentowaną cząsteczką młodości pro-xylane 3 proc. skutecznie wypełnia zmarszczki, redukuje je i wygładza skórę.  Kosmetyk należy nakładać palcami na policzki oraz czoło. Nie powinno się aplikować go na brodę oraz nos, by nie eksponować tych części twarzy.

A może peeling?

Nie tylko krem Revitalift może być skuteczny w walce ze zmarszczkami. Warto też przetestować działanie przeciwzmarszczkowego peelingu glikolowego w płatkach, z tej samej serii. W specjalnie skomponowanych płatkach znajdziemy 10 proc. kwasu glikolowego, który nie tylko idealnie wygładzi skórę, ale też wyrówna jej koloryt. Kosmetyk można stosować również na skórę skłonną do podrażnień, dzięki zawartej w nim alantoinie i phantenolu. Stosując peeling oraz oferowany przez Revitalift krem anti-age Laser x3 można się spodziewać znacznie lepszych efektów. Lepiej oczyszczona skóra szybciej wchłania intensywnie działające składniki zawarte w preparatach.

 

Materiał zewnętrzny

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Psychoterapia online dla DDA

Osoby z syndromem DDA, czyli Dorosłe Dzieci Alkoholików, to znaczy odsetek pacjentów zgłaszających się pomoc...