• 25 czerwca 2024

Bluzy Pitbull – ciekawa propozycja dla aktywnych

Marka Pitbull West Coast słusznie cieszy się w pełni zasłużoną opinią marki dla osób, preferujących aktywny tryb życia. Wraz ze zmianą wizerunku marki, sprawnie prowadzonym marketingiem oraz pewnym urozmaiceniem asortymentu – marka weszła na stałe do repertuaru powszechnie akceptowalnej mody ulicznej i sportowej. Choć początki były skromne, obecnie firma może pochwalić się dużą liczbą odbiorców na całym świecie. Pierwszymi odbiorcami strojów tego dostawcy byli raczej wyłącznie miłośnicy stadionowych konfliktów oraz skinheadzi. Tak już jednak nie jest.

Wysokogatunkowa bawełna i mocne szwy

Ten producent kładzie duży nacisk na możliwie wysoką jakość materiałów, z jakich powstaje odzież, ozdobiona ich logotypem. Przykładowo – bluzy Pitbull wykonane są z bardzo dobrej gatunkowo bawełny (o imponującej gramaturze 400g/m2) z niewielką domieszką poliestru. Dzięki takiemu rozwiązaniu, bluzy i kurtki są nieprzewiewne, nie powodując jednocześnie problemów z poceniem się.

Ważny jest też rodzaj szwów i szycia. Możemy być spokojni – te elementy to jeden z istotniejszych detali dla producenta. W różnych modelach ubrań możemy często natknąć się na wielokrotnie przeszywane, płaskie szwy.

Drobne udogodnienia – komfort podczas noszenia

Priorytetem jest także duża wygoda i komfort noszenia tej odzieży. Pozostając przy bluzach – zawsze są wyposażone w welurową lamówkę pod ściągaczem na szyi, dzięki czemu nie ma ryzyka otarć. Bawełna, z jakiej wykonana jest bluza Pitbull, jest szczotkowana od spodu, co zapewnia pełny komfort noszenia takiej odzieży, bez konieczności uciekania się do podkoszulków. Tkanina w najmniejszym stopniu nie drażni skóry.

Specjalna technologia nanoszenia nadruków

Innym plusem oferty bluz tego producenta są starannie zaprojektowane i naniesione na odzież nadruki. Wykorzystana technologia sitodruku zapewnia realistyczne i żywe barwy, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich, nawet drobnych, detali grafiki. Warto zaznaczyć, że nadruki na bluzach Pitbull są także stosunkowo mocno odporne na pranie w pralce oraz najczęściej stosowane detergenty.

O bluzy Pitbull łatwo dbać

Dobrze skomponowany skład bawełny i poliestru gwarantuje także proste utrzymanie odzieży w czystości. Co prawda – wysoka gramatura będzie skutkować tym, że taka część garderoby będzie nieco dłużej schnąć (gdyż gęstszy materiał mocniej absorbuje wodę). Warto więc zadbać o dobre wirowanie.

Szeroka oferta odzieży Pitbull

Dostępna obecnie oferta tego producenta to jednak nie tylko bluzy. Jeżeli zależy nam na wysokich standardach wykończenia, możemy zaopatrzyć się także w praktycznie każdą inną część garderoby (bez pomijania również tych drobniejszych elementów, jak skarpetki) z tym logotypem. Choć, ze względu na profil marki, przeważa moda męska, możemy też znaleźć wiele propozycji dla Pań – rzecz jasna w nieco delikatniejszej stylistyce.

Garderoba dla aktywnych

Nawet, jeżeli nie zdecydujemy się na zakup odzieży tego producenta, warto mieć ogólne pojęcie o dzisiejszych możliwościach rynku odzieżowego. Garderoba spod znaku Pitbull to dobry wybór dla każdego, kto intensywnie trenuje – gdyż takie (stricte sportowe) były początki tej marki. Wygodne, klasyczne fasony w żadnym stopniu nie utrudniają swobodnych ruchów. Warto na koniec podkreślić, że nie jest to w żadnym razie odzież, która byłaby jakoś niedopasowana lub oversizowa.

Polskie sklepy internetowe z ubraniami dla sportowców często decydują się na umieszczenie tej marki w swoim asortymencie, gdyż łączy się to nieodmiennie ze wzrostem obrotów.

Artykuł sponsorowany

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować