• 6 grudnia 2023

Stranger things 3 – czy to najlepszy sezon serialu?

"Stranger things 3" był bez wątpienia jednym z najbardziej oczekiwanych seriali tego roku. Po sukcesie pierwszego i drugiego sezonu fani na całym świecie z niecierpliwością czekali na kontynuację przygód dzieciaków z Hawkins, która to pojawiła się na Netflixie w te wakacje. Dlaczego widzowie tak bardzo pokochali tę produkcję i co wyróżnia ją na tle innych tytułów?

Obsada

Wielu recenzentów podkreśla, że to właśnie obsada stanowi jeden z najmocniejszych elementów "Stranger things 3". Bohaterowie, którzy z dzieci stali się już nastolatkami, od pierwszego sezonu grani są przez tych samych aktorów, których fani po prostu uwielbiają. W El, czyli tytułową Jedenastkę (Nastkę), wciela się przeurocza Millie Bobby Brown. O sile "Stranger things 3" stanowią jednak także męscy aktorzy, tacy jak Gaten Matarazzo, uważany za najsympatyczniejszego z występujących w serialu chłopców, czy Finn Wolfhard. 

Fabuła 

Podobnie jak w poprzednich odsłonach "Stranger things", także i w sezonie trzecim bohaterowie muszą zmierzyć się z siłami zła, które nawiedziły Hawkins. Tym razem mowa jednak nie tylko o mrocznych potworach pochodzących z innego świata, ale także o wrogach Ameryki, którzy knują pewien spisek. W "Stranger things 3" oprócz ukazywaniu walki dobra ze złem twórcy skupili się także na przedstawieniu, jak relacje między dzieciakami z paczki przyjaciół zmieniają się wraz z upływem lat. Pierwsze miłości i pocałunki, nieporozumienia w związkach, kłótnie z przyjaciółmi i z rodzicami, którzy oczywiście muszą się we wszystko wtrącać - tego wszystkiego nie zabraknie w tej produkcji.

Opinie

Wśród osób, które już obejrzały serial, przeważają głosy zachwytu, a jednocześnie pewnego żalu. Czym ten żal ma być spowodowany? Otóż, zakończenie sezonu trzeciego "Stranger things" jest tak napakowane emocjami i scenami ściskającymi za serce, że człowiek najchętniej już obejrzałby kolejny sezon, by przestać w końcu martwić się o losy bohaterów. Czy potrzeba lepszej rekomendacji? Chyba nie, bo o jakości produkcji świadczy przede wszystkim zaangażowanie widzów w życie postaci. 

Chcesz poczytać o większej ilości filmów i seriali? Sprawdź tutaj co jeszcze można obejrzeć i gdzie, a także zapoznaj się z recenzjami. Dzięki temu wybór tego, co chcesz obejrzeć, będzie znacznie krótszy.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Nowoczesne i stylowe fryzury fade

W dzisiejszym artykule zanurzymy się w fascynujący świat fryzur fade. Ta niezwykle stylowa i nowoczesna fryzura...