• 26 października 2020

Stranger things 3 – czy to najlepszy sezon serialu?

"Stranger things 3" był bez wątpienia jednym z najbardziej oczekiwanych seriali tego roku. Po sukcesie pierwszego i drugiego sezonu fani na całym świecie z niecierpliwością czekali na kontynuację przygód dzieciaków z Hawkins, która to pojawiła się na Netflixie w te wakacje. Dlaczego widzowie tak bardzo pokochali tę produkcję i co wyróżnia ją na tle innych tytułów?

Obsada

Wielu recenzentów podkreśla, że to właśnie obsada stanowi jeden z najmocniejszych elementów "Stranger things 3". Bohaterowie, którzy z dzieci stali się już nastolatkami, od pierwszego sezonu grani są przez tych samych aktorów, których fani po prostu uwielbiają. W El, czyli tytułową Jedenastkę (Nastkę), wciela się przeurocza Millie Bobby Brown. O sile "Stranger things 3" stanowią jednak także męscy aktorzy, tacy jak Gaten Matarazzo, uważany za najsympatyczniejszego z występujących w serialu chłopców, czy Finn Wolfhard. 

Fabuła 

Podobnie jak w poprzednich odsłonach "Stranger things", także i w sezonie trzecim bohaterowie muszą zmierzyć się z siłami zła, które nawiedziły Hawkins. Tym razem mowa jednak nie tylko o mrocznych potworach pochodzących z innego świata, ale także o wrogach Ameryki, którzy knują pewien spisek. W "Stranger things 3" oprócz ukazywaniu walki dobra ze złem twórcy skupili się także na przedstawieniu, jak relacje między dzieciakami z paczki przyjaciół zmieniają się wraz z upływem lat. Pierwsze miłości i pocałunki, nieporozumienia w związkach, kłótnie z przyjaciółmi i z rodzicami, którzy oczywiście muszą się we wszystko wtrącać - tego wszystkiego nie zabraknie w tej produkcji.

Opinie

Wśród osób, które już obejrzały serial, przeważają głosy zachwytu, a jednocześnie pewnego żalu. Czym ten żal ma być spowodowany? Otóż, zakończenie sezonu trzeciego "Stranger things" jest tak napakowane emocjami i scenami ściskającymi za serce, że człowiek najchętniej już obejrzałby kolejny sezon, by przestać w końcu martwić się o losy bohaterów. Czy potrzeba lepszej rekomendacji? Chyba nie, bo o jakości produkcji świadczy przede wszystkim zaangażowanie widzów w życie postaci. 

Chcesz poczytać o większej ilości filmów i seriali? Sprawdź tutaj co jeszcze można obejrzeć i gdzie, a także zapoznaj się z recenzjami. Dzięki temu wybór tego, co chcesz obejrzeć, będzie znacznie krótszy.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Woda różana

Woda różana jest kosmetykiem coraz bardziej popularnym. Jest ona wykorzystywana do pielęgnacji cery oraz twarzy...

Jak wybrać przybornik na biurko?

Nawet, jeśli kilka osób wykonuje zbliżone obowiązki, nie sposób nie zauważyć tego, że ich potrzeby często...