• 13 lipca 2024

Interesujące ciekawostki i informacje o marihuanie

Krzak marihuany

Ponieważ ciekawostki i informacje o marihuanie mogą być zabawne i interesujące dla każdego, pomyślałem, że fajnie byłoby podzielić się z Wami kilkoma moimi ulubionymi.

Pozwólcie, że będę szczery i powiem, że jest ich wiele. Te dziesięć faktów to tylko mała część z wielu, które odkryłem na temat konopi. Spędziłem dużo czasu na przeszukiwaniu Internetu, aby znaleźć więcej informacji i ciekawostek. Te fakty o konopiach są przydatne dla każdego. Możesz je wykorzystać gdziekolwiek chcesz. Możesz pokazać je swoim znajomym lub po prostu sobie. Wiedza to coś, czego nikt nie może zignorować.

1. Mary Jane wymyśliła brownies z THC.

To jest to, co myślę? Pozwól mi też powiedzieć, że to nie był przypadek. Te brownies nie zostały stworzone po to, by cieszyć się nimi z filiżanką herbaty i jedzeniem z dodatkiem THC. Ten przepis został stworzony, aby karmić pacjentów z AIDS. THC jest znane z tego, że zwiększa apetyt i tępi ból. Żywy dowód na istnienie Grandma Ganja możecie zobaczyć tutaj.

2. Cannabis pochłania promieniowanie i inne szkodliwe toksyny

Jest to poparte badaniami. Jesteście zaznajomieni z tym, co stało się w Czarnobylu. Naukowcy zasadzili tam kwiaty konopi, aby sprawdzić ich zdolność do absorbowania promieniowania i toksyn z gleby. Odkryli, że konopie nadają się do wykorzystania w fitoremediacji. Jest to proces oczyszczania otaczającego środowiska za pomocą roślin wyższych. Konopie są bardziej sprawne w tym zadaniu niż inne rośliny. Nie jest tak źle, jak to mówią co nie?

3. Możliwe jest uzależnienie się od marihuany

Tak, to jest fakt. Wiele osób może temu zaprzeczać, w końcu to nie alkohol, bla bla bla. Marihuana w każdym przypadku uzależnia.

Marihuana może uzależniać umysł, ale jest mniej uzależniająca niż alkohol, który może uzależniać fizycznie i psychicznie.

Więcej informacji o marihuanie znajdziesz na stronie https://omarihuanie.pl/

4. Marihuana jest dziś o 60-70% mocniejsza niż w latach 70.

Oto powód. Łatwo zauważyć ciągłe krzyżowanie gatunków i chemiczne wzmacnianie. Te procenty są naprawdę niesamowite. Chciałbym cofnąć się w historii i posmakować ówczesnej trawki.

Marihuana

5. Alkohol jest odpowiedzialny za śmierć około 3 000 000 osób rocznie. W przypadku marihuany wskaźnik ten jest równy 0

Nie chodzi tu o przedawkowanie alkoholu. Słyszałem kiedyś, że marihuana jest nielegalna w większości krajów, więc nie ma zgonów. Czy można sobie wyobrazić, że o śmierci z powodu marihuany nie mówiło by się w Polsce? Byłoby to omawiane wszędzie, w radiu, telewizji i w internecie. U mnie nigdy nie było o tym mowy.

6. W Portugalii wszystkie narkotyki są legalne

Portugalia nieco inaczej podeszła do kwestii narkotyków. Zamiast karać ludzi odsiadką, postanowili zainwestować pieniądze w edukację. I okazało się to lepszym rozwiązaniem niż ściganie wszystkich za byle gieta. Państwu nie grozi upadek dzięki temu, że odsetek osób uzależnionych znacznie spadł.

7. Narkotyki dosłownie "unoszą się w powietrzu" we Włoszech

Rok 2018 był rokiem, w którym sprawdzano czystość powietrza. W ośmiu miastach, w tym w Rzymie, znaleziono znaczną ilość kokainy i marihuany. Co to jest? Wyobraź sobie, że chodzisz po Rzymie przez 24 godziny i bierzesz świeże powietrze z jednego z tych ośmiu miast. Chociaż wiadomo, że szanse na to, że coś faktycznie zadziała są bardzo małe, dlaczego nie spróbować?

8. Hempearth stworzył samolot z konopi

Samolot jest 10x bardziej wytrzymały niż stal, ponieważ został wykonany z konopi. Konopie mogą być również używane do produkcji wielu innych rzeczy. Nasiona konopi mogą być używane do produkcji lin, papieru i tekstyliów. Nie jest to jeszcze bardzo popularne więc łatwo zrozumieć dlaczego świat nie inwestuje w konopie.

9. Jedzenie liści nie sprawi, że będziesz na haju

Kończymy dzisiejszy przegląd kilkoma ciekawymi faktami na temat konopi.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Psychoterapia online dla DDA

Osoby z syndromem DDA, czyli Dorosłe Dzieci Alkoholików, to znaczy odsetek pacjentów zgłaszających się pomoc...