• 25 czerwca 2024

Poznaj najmodniejsze kolory paznokci na lato

letni manicure

Wiele kobiet przyznaje, że choć uwielbia malować paznokcie, ma poważny problem z dobraniem odpowiedniego rodzaju lakieru. Problem ten pojawia się zwłaszcza latem. Na szczęście, jesteśmy w stanie go rozwiązać. Trudno nie zgodzić się z tym, że zarówno zadbane dłonie, jak i właśnie paznokcie są naszą wizytówką. Można pielęgnować je samodzielnie, raz na jakiś czas warto jednak również odwiedzić profesjonalną kosmetyczkę, która wykona nie tylko manicure, ale i pedicure. Warto wówczas poprosić o to, aby paznokcie zostały pomalowane z użyciem najmodniejszych kolorów w sezonie, pozwoli to bowiem na zapoznanie się z propozycjami na czasie.

W tym roku wiele wskazuje na to, że wykonanie modnego manicure będzie dość proste, dopuszcza się bowiem dużą swobodę. Niestety, w praktyce oznacza to również, że sam wybór może być skomplikowany. Jeszcze przed odwiedzeniem kosmetyczki warto więc przyjrzeć się sobie krytycznie i spróbować odpowiedzieć na pytanie o to, jakie kolory pasują nam w największym stopniu. Jeśli nasz manicure ma być nie tylko modny, ale i trwały, warto skoncentrować się na modnych ostatnio akrylach oraz hybrydach. Sprawią one, że paznokcie nawet przez dwa tygodnie będą wyglądać tak samo, jak w momencie opuszczenia przez nas gabinetu kosmetyczki. Jeśli jednak chcemy często zmieniać kolor, znacznie lepszym rozwiązaniem okażą się lakiery standardowe.

paznokcie ​Można pomalować nimi paznokcie samodzielnie, a i ich zmywanie nie jest zadaniem skomplikowanym. Analizując pokazy z Paryża oraz Mediolanu nie można nie zauważyć tego, że nadal królowały na nich pastele. Okazuje się jednak, że tego lata modne są także chłodniejsze tonacje. Oczywiście, nie każda kobieta musi się na nie zdecydować, nadal modne są więc także paznokcie w ciepłych, jednolitych kolorach. Tu warto wspomnieć także o modny połączeniu baby blue oraz pudrowego różu, a także o zestawieniu mięty i brzoskwini. Takie duety z pewnością nie pozostaną niezauważone, a przecież jest to jeden z powodów, dla których decydujemy się na wykonanie manicure.

Oczywiście, nie każdy przepada za eksperymentowaniem, a w pewnych okolicznościach (na przykład wtedy, gdy w pracy obowiązuje dress code), jest to po prostu niemożliwe. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem wydaje się stawianie na czerwień. Kolor ten można znaleźć także w najnowszych kolekcjach projektantów mody. Co ciekawe, czerwień jest znana z tego, że posiada wiele unikatowych właściwości. Jest bardzo kobieca, przyczynia się do tego, że paznokcie wydają się zdrowsze, a do tego dodaje wielu kobietom pewności siebie, co również jest jej atutem. Jeśli wspomniane kolory nadal nie wydają się nam szczególnie atrakcyjne, warto zainteresować się kolorem nude oraz bielą. W obu przypadkach mamy do czynienia z ciekawymi rozwiązaniami, które nie tylko podkreślają piękno paznokcia, ale i naszą własną naturalność. Kolory te zwracają też na siebie uwagę dlatego, że są bardzo delikatne, nic więc dziwnego, że słabość do nich mają wielbicielki klasycznych rozwiązań. Niestety, paznokcie w tych kolorach potrafią podkreślać niedoskonałości dłoni, co również należy mieć na uwadze.

Dowiedz się więcej na https://styl.fm/tagi/paznokcie-hybrydowe >>

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować