• 25 czerwca 2024

Hotel Paradise

źródło zdjęcia: styl.fm

Co oznacza ten tytuł?

O programie, czyli skąd wziął się Hotel Paradise?

Format „Paradise Hotel” jest pierwowzorem dla pewnego typu programów reality, poruszających się w ramach jego założeń. Powstał w Stanach Zjednoczonych, gdzie została wyemitowana w 2003 roku jego pierwsza edycja. Do dziś powstało 56 edycji w 14 krajach świata, do których dołącza obecnie Polska. Nasza edycja będzie realizowana na Bali w Indonezji.

Twarzą programu zostanie influencerka i uczestniczka programu Top Model, Klaudia El Dursi, która obecnie znajduje sie w kręgu olbrzymiego zainteresowania widzów zarówno telewizyjnych, jak i surfujących po internecie.

Czym jest program Hotel Paradise?

Zasady dla uczestników programu mogą wyglądać na proste, gdyż uczestnicy będą zobowiązani zakańczać każdy kolejny tydzień z partnerem u boku. Nie chodzi jednak wyłącznie o przedłużenie wakacji o kolejny tydzień na rajskiej wyspie, ale jest to również kolejny krok przybliżający do nagrody w wysokości 100 tys. złotych. Gra pokazywać więc będzie uwodzenie, kalkulowanie i zawieranie układów, a dodatkowo co tydzień będą się na wyspie pojawiać nowi mieszkańcy. Uczestnicy będą musieli dokonywać wyborów pomiędzy przyjaźnią, a sprytem, czy lojalnością, a możliwe, że również wkradnie się pomiędzy nich prawdziwe uczucie. Co wybiorą? Pozostanie na wyspie to droga do wymarzonego finału, a i tam nie będzie wiadomo, czy dojdzie do podziału nagrody, czy wygra tylko jedna osoba. Tego dowiedzą się zarówno widzowie, jak i sami uczestnicy podczas samego finału, przy sprawdzaniu lojalności swoich partnerów.

Produkcją polskiej wersji jest firma Golden Media Polska, na podstawie praw do wersji oryginalnej od dystrybutora Passion Distribution.

Gdzie będzie można oglądać Hotel Paradise?

Śledzenie losów mieszkańców „Hotelu Paradise” będzie możliwe na antenie TVN7  od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Wersja  „director’s cut”, czyli nieocenzurowane i dłuższe odcinki zostaną zaś udostępnione w Playerze. Również tam będzie można obejrzeć dodatkowe materiały, a więc „Nagrania z raju”, na które będą się składać streamy oraz przemyślenia i komentarze prowadzącej program, dotyczące uczestników, czyli „Host-Show”. Prowadząca pokaże również widzom backstage z planu.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Najlepsze książki fantasy

Literatura fantasy od zawsze fascynowała czytelników swoją złożonością, bogactwem wyobraźni i epicką...

Nowoczesne i stylowe fryzury fade

W dzisiejszym artykule zanurzymy się w fascynujący świat fryzur fade. Ta niezwykle stylowa i nowoczesna fryzura...