• 28 maja 2024

Czy nadruki na koszulkach metodą sitodruku są opłacalne?

Nadruki na koszulkach metodą sitodruku zdobywają na popularności. Z przyjemnością obserwujemy, jak jedna z najlepszych technik druku na odzieży zapewnia klientom najwyższą jakość. Sitodruk to wyższy poziom projektowania i tworzenia spersonalizowanych T-shirtów, koszulek reklamowych, czy firmowych nadruków. Sprawdź, czym naprawdę jest sitodruk i poznaj jego zalety!

Sitodruk… Czyli co?

Personalizacja produktów i tworzenie gadżetów reklamowych to jeden z rosnących trendów drugiej dekady XXI wieku. Nadruki na koszulkach stają się nie tylko formą wyrażania siebie, swoich uczuć oraz poglądów. Koszulki reklamowe wraz z innymi gadżetami weszły na stałe do funkcjonowania i reklamowania wielu przedsiębiorstw: zarówno tych mniejszych, jak i większych.

W Printing Season – pracowni sitodruku – od ponad dziesięciu lat specjalizujemy się w nadrukach na koszulkach metodą sitodruku. Polega ona na:

  • Przygotowaniu grafiki (szablonu).
  • Nałożeniu szablonu na drobną siatkę.
  • Przeciśnięciu farby przez matrycę.

Efektem jest powielenie obrazku (grafiki) na wcześniej przygotowanym materiale (koszulce, bluzie, czapce, torbie, czy odzieży roboczej), który zyskuje wysokiej jakości wydruk zgodny z życzeniem klienta.

Nie bez powodu wybraliśmy tę technikę.

Na początku działalności szukaliśmy pewnej metody, która zapewni naszych klientom najwyższą jakość oraz trwałość druku. Szkoliliśmy się na wielu polach działalności, aż uznaliśmy, że sitodruk to technika, której chcemy się poświęcić. Od tamtej pory zdobywamy cenne doświadczenie w doskonaleniu sztuki wykonywania nadruków na koszulkach. Każdy projekt to dla nas szansa na pokazanie naszego rzemiosła, które stanowi gwarancję Twojego zadowolenia!

W realizacji projektów korzystamy z farb: plastizolowychwodnychwywabowych oraz CMK. W zależności od specyfiki danego projektu wybieramy najkorzystniejszą dla Ciebie opcję. W ten sposób wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane nadruki na koszulkach metodą sitodruku!

Jakie korzyści niesie sitodruk?

Sitodruk daje wiele możliwości. Pozwala na wykonywanie projektów, którym bliżej jest do dzieł sztuki niż odzieży! W Printing Season specjalizujemy się w nadrukach, które charakteryzują się:

  • Wysoką trwałością.
  • Niską ceną.

Trwałość nadruków jest możliwa dzięki farbom, materiałom i maszynom czołowych amerykańskich producentów, m.in.: M&R, Willflex, Rutland, Nazdar. Gwarantują one odporność na pranie i działanie promieni słonecznych. Prędzej „znosisz” swoją koszulkę, niż zniszczysz naszą grafikę!

Co więcej, sitodruk to jedna z popularniejszych, ale też najtańszych opcji na rynku! Choć technika ta wymaga specjalistycznej wiedzy, to w połączeniu z nowoczesną technologią automatycznych karuzel, zapewnia ogromną wydajność. Dzięki temu w Printing Season oferujemy konkurencyjne ceny.

Nadruki na koszulkach metodą sitodruku są najlepsze przy realizacji większej ilości zamówień. W przypadku mniejszych zleceń wykorzystujemy inne techniki, które są dla naszych klientów lepszym rozwiązaniem cenowym. Wyróżniamy takie metody jak: DTG – bezpośredni druk cyfrowy lub termotransfer cyfrowy. W ten sposób oferujemy kompleksową ofertę, która sprosta Twoim wymaganiom: nie tylko estetycznym, ale również finansowym.

Nadruki na koszulkach metodą sitodruku: jak to robimy w Printing Season?

Proces realizacji Twojego zamówienia wymaga skrupulatności. Im więcej czasu poświęcimy na przygotowanie projektu i omówienie szczegółów, tym Twoje zadowolenie będzie większe. Nadruki na koszulkach metodą sitodruku w wykonaniu Printing Season to zaledwie trzy kroki od Twojego wymarzonego produktu!

  1. Ustalanie szczegółów i wybór poszczególnych narzędzi (kolor, materiał, grafika, farba).
  2. Przygotowanie pliku z grafiką.
  3. Nakładanie farby na odzież wraz z utrwalaniem.

Oto ścieżka, którą musisz przejść Twój produkt, jeśli pragniesz najlepszego efektu. Warto, prawda?

Sitodruk to sztuka

Nadruki na koszulkach metodą sitodruku to praca artystyczna. Każde zlecenie jest dla nas niczym malowanie kolejnego dzieła, które z przyjemnością oddajemy w Twoje ręce. Od lat zajmujemy się wykonywaniem nadruków na odzieży i przygotowywaniem koszulek reklamowych. Nie bez powodu możemy cieszyć się stałymi współpracami z zaufanymi Partnerami… Kto raz skorzysta z możliwości sitodruku, ten zrozumie, ile można dzięki niemu zyskać.

Chcesz się przekonać?

Artykuł zewnętrzny

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować