• 25 kwietnia 2024

Gazetka promocyjna Biedronka - prawdziwa gratka dla łowców okazji

Sklep Biedronka

Biedronka, która jest częścią portugalskiej grupy Jeronimo Martins, to największa polska marka handlowa. Wiele osób nie wie, że firma ma polskie korzenie. Mariusz Świtalski założył sieć sklepów Biedronka. Był również odpowiedzialny za stworzenie Eurocashu i Żabki. Sieć cieszy się dużą popularnością wśród naszych rodaków od 1995 roku, kiedy to w Poznaniu otwarto pierwszy sklep Biedronki w Polsce. Stało się to możliwe dzięki Jeronimo Martins, które w 1997 roku zakupiło 210 placówek Biedronki w Świcie.

Jeronimo Martins, portugalski właściciel sklepu spożywczego, otworzył pierwszy sklep w Lizbonie w 1792 roku. Zaopatrywał w nim również dwór królewski. Rodzina Martinsów niestrudzenie pracowała nad rozwojem marki i zdominowała także polski rynek sklepów spożywczych. Liczba sklepów Biedronka w lokalizacjach stacjonarnych przekroczyła 2916 na koniec pierwszego półrocza 2019 roku.

Biedronka - oferta

Biedronka oferuje swoim klientom najwyższej jakości świeże warzywa, owoce i orzechy. W chłodniach znajdziesz wędliny z Sokołowa i Krainy Mięsa. Znajdziesz tu pyszne produkty z Krainy Wedlin, wszystkie przygotowane według tradycyjnych receptur. Są sterylnie zapakowane i zawsze świeżo zrobione. Jeśli lubisz pyszne smaki, możesz też skosztować serów marek Światowid lub Delikate. Wina z całego świata podkreślą ich smak. Szeroki wybór opcji piwnych zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Tym, którzy lubią mocniejsze trunki, Biedronka oferuje regularne promocje na alkohole np. promocja biedronki na piwa 12 + 12 gratis. Warto też sprawdzić wybór artykułów gospodarstwa domowego, elektroniki i odzieży. Wiosenny ogród będzie pełen kwiatów, a sezonowe artykuły wypełnią Twoje wakacyjne zachcianki. W sklepie Biedronka znajdziesz również rozrywkę, w tym płyty z muzyką, filmy oraz książki - zarówno klasyki, jak i nowe bestsellery.

Piwo Kasztelan

Karta Moja Biedronka

Biedronka stworzyła program lojalnościowy, dzięki któremu klienci mogą korzystać z rabatów na wybrane artykuły. Dołącz do tej grupy, odbierz przy kasie w sklepie kartę Biedronki, a następnie zarejestruj ją przez stronę internetową sklepu podając swój numer telefonu. Rabat otrzymasz po zeskanowaniu kodu podczas kolejnych zakupów. Kupując z kartą Moja Biedronka możesz również zbierać punkty, które wymienisz na nagrody.

Biedronka - gazetka promocyjna

Gazetka Biedronka oferuje najlepszą okazję do zrobienia zakupów w niższej cenie. Gazetki Biedronki oferują zniżki na artykuły spożywcze i asortyment nieżywnościowy. Dzięki temu będziesz mógł zadbać o wszystkie swoje kąty. Znajdziesz w nich osobne katalogi dla działu spożywczego i domowego. Nie musisz daleko szukać - zawsze możesz znaleźć najnowszą gazetkę Biedronki na Blixie. Dzięki niej dowiesz się o wszelkich promocjach. Nie pozwól, by najlepsza okazja przeszła obok, sprawdzaj ją regularnie.

Biedronka - promocje

Zakupy w Biedronce to zawsze dobra opcja dla naszego domowego budżetu. Nie oznacza to jednak, że nie mogą być tańsze. Zniżki na wybrane produkty znajdziesz w gazetkach promocyjnych sklepu Biedronka. Dodatkowo możesz zaoszczędzić kilka złotych, korzystając z karty Moja Biedronka. Gazetki promocyjne Biedronka oferują zniżki na produkty sezonowe, czyli "bundle", dzięki czemu bardziej opłaca się kupić kilka sztuk tego samego produktu. Podczas pobytu w sklepie wypatruj czerwonych metek z cenami i promocji.

Aplikacja mobilna Biedronka

Warto pobrać aplikację mobilną Biedronki, jeśli regularnie robisz zakupy w ich sklepach. Dzięki niej możesz tworzyć listy zakupów, lokalizować najbliższy sklep, być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, a nawet poznać nowe przepisy, do których możesz wykorzystać produkty Biedronki. Aplikacja mobilna Biedronki jest kompatybilna zarówno z oprogramowaniem iOS, jak i Android.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Nowoczesne i stylowe fryzury fade

W dzisiejszym artykule zanurzymy się w fascynujący świat fryzur fade. Ta niezwykle stylowa i nowoczesna fryzura...