• 25 czerwca 2024

Wrotki w stylu retro

wrotki

Razem z latem pojawia się słońce a co za tym idzie będziemy więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Warto będzie wykorzystać go w sposób aktywny. Jeśli nie mamy pomysłu jaką wybrać formę aktywności to można polecić między innymi wrotki, które znów stają się modne.

W czasach dzieciństwa wiele obecnie dorosłych osób poza graniem w gumę i zabawę na trzepaku sięgało po wrotki. Niektórzy pewnie jeszcze teraz w swoich szafach mogą znaleźć stare modele. Warto sprawdzić czy nadal będą pasować na stopy. Jeśli nie można je oddać dziecku a sobie kupować nowe. Mimo, że na rynku jest wiele nowoczesnych i ulepszonych modeli wrotek to w bieżącym sezonie swoją silna pozycję budują sobie wrotki w stylu retro.

Rio Roller

To model, który swoim wyglądem bije inne propozycje na głowę. Można sięgnąć po klasyczną biel, odcień różu pastelowego czy błękitu. Często występują one w zestawieniu z kolorowymi kółkami albo sznurówkami, co daje rzeczywiście świetne efekty.

Poza wyglądem wielką zaletą wrotek będzie również komfort jazdy. Posiadają one ulepszoną wkładkę, dzięki której będą się bardzo dobrze dopasowywać do stopy. Podwyższony obcas sprawia, że będzie można uzyskać stabilizacje kostki. To sprawia, że w trakcie jazdy łatwiej będzie uzyskać odpowiednią postawę, a większe będzie także bezpieczeństwo a to zawsze bardzo ważna kwestia dla kupujących.

Vintage Riders

Podobnie świetnym wyborem dla miłośników wrotek retro będzie propozycja Vintage Riders. Do wyboru mamy mniej modeli niż w klasycznych wrotkach Rio Roller, ale każdy może cos dla siebie wybrać. Dzięki miękkim kółkom to wrotki, które daja komfort jazdy. Zaletą jest także to, że są one stabilne oraz wytrzymałe. Świetnie sprawdzać się będą w czasie jazdy rekreacyjnej jak i też w trakcie szalonej nocy na wrotkach w rytmach disco.

Chaya w pięknym odcieniu

Wrotki Chaya mają zachwycający stylowy wygląd. Będą one strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy stawiają na design i dbają o szczegóły. Jednak taki wygląd także ma swoją cenę. Za te wrotki będzie trzeba zapłacić nawet 700 złotych. Jednak wysoka cholewka jaka jest nam proponowana gwarantuje stabilność jazdy. Kształt pięty buta idealnie pasuje do stopy, ponieważ może być modyfikowany pod wpływem działania ciepła, a wsparcie boczne gwarantuje także bezpieczeństwo jazdy. Przy zakupie warto wybrać takie, które są rozmiar większe

Nijdam

Wrotki Nijdam to najtańsze wrotki w tym zestawieniu, których ceny zaczynają się od 200 złotych. Będą się sprawdzać zarówno w przypadku zawodowców jak i u osób, które dopiero rozpoczynają swoją jazdę i pojawiają się we wrotkarskim świecie. Dzięki specjalnym łożyskom, będzie można uzyskać niwelowanie wstrząsów na nierównościach i dzięki temu dostajemy gwarancję płynnej jazdy. Wrotki te obecnie są nam proponowane w wielu rożnych kolorach i dlatego będzie można je do swoich oczekiwań dopasować.

Dla dzieci

Jeśli dziecko również marzy o wrotkach warto będzie je spełnić. Pamiętać należy tylko o tym, by zadbać o bezpieczeństwo. Początki są trudne, dlatego dobrze będzie, gdy dziecko otrzyma również ochraniacze i kask, by chronić się odpowiednio w trakcie upadku. Takie elementy niekiedy można kupić w zestawie z wrotkami.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Czy warto kupować narzędzia?

Istnieje wiele różnych narzędzi, które można kupić. Jednak te narzędzia mogą kosztować dużo pieniędzy...