• 26 lutego 2024

Jakie pierścionki na palce są teraz modne?

​Noszenie biżuterii jest świetnym sposobem na wyrażenie swojego stylu. Obecnie modne są przeróżne wzory, kolory, a nawet materiały, z jakich dodatki są zrobione. A ponieważ mamy tak duży wybór, może nam być nawet trudniej coś wybrać. Warto znać najnowsze trendy i wiedzieć, co się nosi. Jakie pierścionki na palce są teraz modne? Z czym je połączyć, aby wyglądać trendy?

Modne kolory, które warto mieć w szkatułce

Zawsze modna jest i będzie biżuteria w kolorze metali szlachetnych. Czyli złote pierścionki na palce, te wykonane ze srebra albo i w kolorze mosiądzu. Nie muszą mieć one formy prostej obrączki. Wręcz przeciwnie. Najładniejsze są te, ze wzorem wykutym w metalu albo z kamieniami. Do ozdoby pierścionków używa się także kamieni szlachetnych i minerałów. Jednak równie pięknie wyglądają cyrkonie. Są one o wiele tańsze, ale też cudownie błyszczą w promieniach światła. Ponieważ są uzyskiwane sztucznie, można je stworzyć w różnych kolorach. Są idealne do zastąpienia prawdziwych kamieni. I można z nich wyczarować nie tylko pierścionki. Łącząc kolorowe metale z barwnymi cyrkoniami, uzyskamy piękną biżuterię.

Warto jednak pamiętać o prostej zasadzie, która pomoże nam wybrać kolor metalu. Złote pierścionki super wyglądają u osób o ciepłej karnacji. Natomiast srebro pięknie podkreśla chłodne karnacje. A co z różowymi metalami? Te pasują wszystkim. Zwłaszcza jeśli są połączone z innymi metalami lub kolorowymi kamieniami.

Najmodniejsze wzory tego sezonu

Biżuteria sama w sobie też podlega modzie. Co sezon coś innego może być modne. A jakie elementy warto kupić teraz? Patrząc na różne modne pierścionki widać jedno! Popularne są motywy florystyczne. Zawijane liście, kwiaty z subtelnym oczkiem z cyrkonii czy drobne stokrotki owijające palec. Takie propozycje są rozchwytywane. Ale też bardzo chętnie kupowane są drobne pierścionki z pojedynczym oczkiem, które ładnie odbija światło. Także pierścionki w formie obrączek ozdobione pojedynczym rzędem kamieni są supermodne.

Z czym łączyć pierścionki?

Na dłoniach często nosimy jeden, a nawet kilka pierścionków. Nie muszą być jednak jedyną ozdobą rąk. Ciekawym pomysłem są też bransoletki czy zegarki. Zwłaszcza, że niektóre czasomierze same w sobie są zdobione kolorowymi wzorami. Wybierając pasujące kolorem lub wzorem elementy biżuterii, tworzymy stylowy komplet. Ale pierścionków wcale nie musimy zestawiać tylko z ozdobami na ręce.

Świetnie będzie też wyglądać naszyjnik czy prosty łańcuszek z zawieszką. Gdy wybierzmy złoty pierścionek i dodamy do stylizacji złoty łańcuszek, też będziemy wyglądać stylowo. Dodanie do stylizacji kilku elementów z tego samego materiału lub kolory, sprawi, że będzie scalona. Nie ma lepszego pomysłu niż wybranie właśnie biżuterii na motyw przewodni stylizacji. Z nią nawet prosty T-shirt i klasyczne dżinsy będą modnym strojem. A nawet można z nich zrobić elegancką stylizację na spotkanie czy randkę.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować